Svět zdraví skutečně funguje!

Svět zdraví skutečně funguje!

0 1150
Svět Zdraví
Svět Zdraví

Potřebujete se před plavkovou sezónou zbavit pár kilogramů, nebo máte velkou nadváhu a zároveň i chuť se jí zbavit? Chcete poradit, jak se správně stravovat, co a kdy jíst, jak sportovat? Máte individuální potřeby a potřebujete individuální péči? Svět zdraví je tu pro vás!

Jak se objednat

Jednoduše vyplníte webový objednávkový formulář a do 48 hodin se vám ozve asistentka, se kterou si sjednáte schůzku s výživovým poradcem.

Jak vypadá úvodní konzultace

Nejprve se dostanete do péče asistentky Světa zdraví, se kterou sepíšete potřebné údaje o vaší osobě. Asistentka vás také zváží na speciální váze, tedy lékařsky certifikovaném přístroji.

výživovým poradcem pak proberete hodnoty, které přístroj ukázal. Zjistíte mimo jiné podíl svaloviny v těle, podíl tuků i vody a také váš metabolický věk, tedy věk vašeho těla. Výživový specialista vás naučí hodnotám rozumět, vysvětlí každý ukazatel a navrhne možná řešení. Získáte také základní tipy k vašemu stravování i ke sportu a vzorový jídelníček.

Kolik to stojí?

Úvodní konzultace stojí pouze 200 Kč a zahrnuje všechny výše uvedené výhody.

Další návštěvy ve Světě zdraví

Budete-li mít zájem, můžete se domluvit na další spolupráci, která bude zahrnovat i individuálně sestavený jídelníček, seznamy potravin vhodných a nevhodných pro váš typ sestavené na základě nutriční typologie a dalších ukazatelů.

Při návštěvách vždy proberete vaše aktuální hodnoty získané měřicím přístrojem i váš jídelníček z předešlých dnů, získáte rady a tipy, jak stravování upravit tak, abyste skutečně hubli.

Ke každému je přistupováno individuálně. Vaše individuální potřeby i preference ve stravování tedy budou zohledněny a jídelníček sestaven/upraven přesně na míru.

Svět zdraví – skuteční odborníci

Svět zdraví funguje pod záštitou Vědecko-lékařské rady, kterou tvoří lékaři a další odborníci. Rada dozírá na rozvoj Komplexní nutriční typologie a působí jako garant pro certifikaci výživových poradců. Jejími členy jsou:

 • Petr Fořt, CSc.
 • Ondřej Nývlt
 • Lenka Řehořková
 • Petr Lošan
 • Alica Miedzinská
 • Ivan Mach, CSc.
 • Hana Poskočilová

Proč právě Svět zdraví?

 • Hubnutí bez drastických diet a hladovění – hubnete s chutí a pod dohledem.
 • Svět zdraví zaštitují skuteční odborníci na výživu.
 • Individuální přístup – každý má právo na vlastní jídelníček dle svých fyzických i psychických potřeb.
 • Profesionálové, kteří vždy poradí a dokáží motivovat k lepším výsledkům.
 • 57 poboček po celé ČR – máte kam jít/přijet.
 • Komplexní péče o klienta – měření, nutriční typologie, jídelníčky, recepty, konkrétní rady a tipy pro Vaši osobu.
 • Oslavy, svátky, večírky, jídelníček sportovců – nic není problém, jsme tu pro každého a pro všechny příležitosti.

Svět zdraví – 56 353 spokojených klientů

Nevěříte-li, přečtěte si skutečné příběhy našich klientů. Hubnutí s námi opravdu funguje. Stačí se jen objednat na úvodní konzultaci…

Moje zkušenost se Světem zdraví

Do Světa zdraví jsem se přihlásila na základě kladných referencí od mé sestry. Sama bych tomu asi moc nevěřila, ale když jsem viděla, že to skutečně funguje, za pár měsíců jsem se tam vydala také.

Nejprve jsem psala dotaz, zda je program Světa zdraví vhodný i pro kojící matky, protože chci zhubnout, ale o mléko bych nerada přišla. Dostalo se mi obsáhlé odpovědi i doporučení k návštěvě. Před první konzultací jsem si měla 14 dnů psát jídelníček, který jsme pak společně rozebrali.

Také mě zvážili na speciální váze, dozvěděla jsem se svůj metabolický věk, kolik mám v těle tuků, vody i svaloviny a vybrala si program do budoucna. Zvolila jsem ten tříměsíční, tedy nejkratší, i mi byl doporučen.

Během programu jsem získala seznam vhodných i nevhodných potravin, jídelníček mi byl operativně upravován dle potřeb, já hubla, ale přitom jsem neměla pocit, že bych držela dietu. Stravovala jsem se jinak, lépe. Poznala jsem spoustu nových potravin a naučila se vařit tak, aby to chutnalo mně, rodině, a navíc to bylo ku prospěchu postavy.

Za 3 měsíce jsem zhubla 12 kg, dceru dál kojila a cítila se mnohem lépe. Získala jsem takové návyky, že se jich držím s menšími výkyvy de facto stále. Proto Svět zdraví doporučuji i ostatním. Objednat konzultaci za 200 Kč.

 

 

 

 

 Zkoušeli jste už všechno možné, ale stále nehubnete?

Tenhle pocit zná snad bohužel každý, kdo se snaží zhubnout. Vyzkoušíte "zaručené" recepty na hubnutí a žádný hubnoucí zázrak se bohužel nekoná, nebo hůře - zhubnete a poté se dostaví jojo-efekt a vy přiberete zpátky ještě více tuku než jste shodili. Naštěstí pro mě i pro všechny kdo tento článek čtou, jsem na internetu objevila výživové poradenství, které má pobočky po celé ČR a kde mi pomohli s trvalým a zdravým hubnutím.

Na první konzultaci, která stojí jenom 200 Kč (cena jednoho oběda v restauraci), jsem podstoupila odbornou diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístoji - z vyšetření zjistí množství tuku v těle, množství beztukové hmoty (svaly a kosti), množství tělesné vody, metabolický věk (na kolik se vaše tělo cítí), viscerální tuk (zásadní rizikový faktor řady nemocí, jako je cukrovka, vysoký tlak atd.), denní spotřebu kalorií, stav kostry (kvůli riziku osteoporózy) a kolik je možné snížit tělesný tuk.

Sama jsem byla z výsledků dost překvapená. Dále se mi 60 minut věnovala výživová poradkyně, která mi vysvětlila a konkrétně ukázala, kde dělám největší chyby při mém hubnutí. Upravila mi můj současný jídelníček, kde našla spoustu chyb. A nakonec jsem si odnesla domů ještě vzorový jídelníček pro trvalé hubnutí, který jsem dostala spolu s výsledky odborné diagnostiky zdarma.

Musím uznat, že to se těch 200 kč opravdu stálo, zatím uběhlo od návštěvy 21 dní a já zhubla nenásilnou cestou zhruba 5 kilogramů. Myslím že to je skvělý výsledek co říkáte? Pokud se chcete také objednat, stačí vyplnit krátký formulář a je to. Peníze uhradíte až na pobočce, takže ani nemusíte platit online. Objednete se zde a dejte vědět kolik kg se vám podařilo zhubnout.

CHCI ZAČÍT TAKÉ HUBNOUT