Prášky na hubnutí

Prášky na hubnutí

0 1678
Prášky na hubnutí
Prášky na hubnutí

Chcete zhubnout a nedaří se vám to? Chcete zhubnout rychle a bez práce? Lákají vás nejrůznější prášky na hubnutí, na které se vytvářejí stále nové a nové reklamy? Vaše sousedka spolkla pár pilulek a nádherně zhubla? Pozor! S prášky na hubnutí nemusíte vždy zhubnout, někdy mohou navíc dokonce i uškodit. Proto je potřeba, pokud se je rozhodnete využít, všemu kolem nich věnovat náležitou pozornost.

Prášky na hubnutí – diskuze

Jestliže si už nějaký ten preparát vyberete, určitě si pročtěte recenze. U tohoto typu zboží bývají recenze navíc mnohdy falešné, tj. smyšlené. Pročítejte tedy především různé diskuze. Stačí zadat do vyhledávače heslo „prášky na hubnutí diskuze“ a uvidíte, kolik stránek na vás vyskočí. V takových diskuzích se pak dozvíte, jaké konkrétní zkušenosti konkrétní uživatelé s prášky mají. Můžete zabrousit také do diskuzí na facebooku. Prášky na hubnutí jsou v dnešní době jedno z často probíraných témat, proto toho o nich na internetu najdete dost.

Jak to s prášky na hubnutí tedy je? Fungují?

Je potřeba si uvědomit, že pokud máte nadváhu a potřebujete dát dolů pár nebo hodně kilogramů, neshodíte je ze dne na den, ať už reklamy na zázračné pilulky slibují cokoli. Nějakou dobu jste své kilogramy nabírali, nějakou dobu je tedy také budete shazovat.

U lehčích forem nadváhy často postačí jen úprava životního stylu a jídelníčku. Začnete se více hýbat, vyberete si sport, který vás bude bavit, a změníte jídelníček. Začnete konzumovat více zeleniny, bílé pečivo nahradíte celozrnným, místo nezdravých pokrmů se naučíte vařit chutná a zároveň i zdravá jídla. Nový jídelníček bude pestrý a zdravá strava vás začne bavit. Výsledky se pak zpravidla brzy dostaví.

Ne vždy to však takto skutečně funguje. Někteří změní životní styl i jídelníček, avšak váha nejde dolů nebo pouze velmi pomalu. V tom případě je na místě konzultace u odborníka na výživu, který vám bude schopen poradit, jak postupovat dál. V odůvodněných případech vám také doporučí speciální čaje a další přípravky, které povedou k úpravě vašeho metabolismu, ke spalování tuků. Tyto přípravy však budou pro vás vybrány na míru. Skutečně je důležité si v této oblasti nechat poradit. Vyhněte se zaručeným práškům na hubnutí, po kterých prý zhubnete 20 kg za 14 dní. Nekupujte nic, co by nebylo skutečně pro vás a pro potřeby vašeho těla.

Když už prášky na hubnutí, tak…

Jestliže se rozhodnete s hubnutím zatočit pomocí prášků na hubnutí bez porady s odborníkem, sežeňte si před koupí takových pilulek všechny dostupné informace. Podívejte se na věrohodné recenze, pročtěte si nejrůznější diskuze a také zkontrolujte samotný produkt. Stejně jako je vhodné znát, co kupujete a jíte za potraviny, je nanejvýš nutné vědět, jaké prášky se chystáte polykat. Pečlivě tedy čtěte složení. Důležité je také kontrolovat certifikaci a atest v EU, které by měly jistou kvalitu výrobku také zaručit.

Jím prášky na hubnutí a stravuju se jako dřív

Znáte to. Kdo by nechtěl hubnout naprosto bez práce. V ideální představě spolknete pár zázračných pilulek, zapijete je lahodným slim koktejlem a zajíte to svíčkovou s knedlíkem. Dál budete trávit spoustu hodin u televize a počítače, jezdit všude autem a utrácet ve fastfoodech, ale s tím rozdílem, že budete čím dál víc štíhlejší. Bohužel, takto to opravdu nefunguje.

Úprava stravy a celkově zdravá životospráva jsou naprostou nutností. Prášky na hubnutí a další podobné preparáty pak mohou sloužit jako vhodný podpůrný produkt, který váš redukční proces zefektivní. Nejlepší však je, pokud se o výběru takových vhodných prostředků poradíte se skutečným odborníkem. Prášky na hubnutí mohou pomoci, ale ne všechny, ne vždy a ne každému.Zkoušeli jste už všechno možné, ale stále nehubnete?

Tenhle pocit zná snad bohužel každý, kdo se snaží zhubnout. Vyzkoušíte "zaručené" recepty na hubnutí a žádný hubnoucí zázrak se bohužel nekoná, nebo hůře - zhubnete a poté se dostaví jojo-efekt a vy přiberete zpátky ještě více tuku než jste shodili. Naštěstí pro mě i pro všechny kdo tento článek čtou, jsem na internetu objevila výživové poradenství, které má pobočky po celé ČR a kde mi pomohli s trvalým a zdravým hubnutím.

Na první konzultaci, která stojí jenom 200 Kč (cena jednoho oběda v restauraci), jsem podstoupila odbornou diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístoji - z vyšetření zjistí množství tuku v těle, množství beztukové hmoty (svaly a kosti), množství tělesné vody, metabolický věk (na kolik se vaše tělo cítí), viscerální tuk (zásadní rizikový faktor řady nemocí, jako je cukrovka, vysoký tlak atd.), denní spotřebu kalorií, stav kostry (kvůli riziku osteoporózy) a kolik je možné snížit tělesný tuk.

Sama jsem byla z výsledků dost překvapená. Dále se mi 60 minut věnovala výživová poradkyně, která mi vysvětlila a konkrétně ukázala, kde dělám největší chyby při mém hubnutí. Upravila mi můj současný jídelníček, kde našla spoustu chyb. A nakonec jsem si odnesla domů ještě vzorový jídelníček pro trvalé hubnutí, který jsem dostala spolu s výsledky odborné diagnostiky zdarma.

Musím uznat, že to se těch 200 kč opravdu stálo, zatím uběhlo od návštěvy 21 dní a já zhubla nenásilnou cestou zhruba 5 kilogramů. Myslím že to je skvělý výsledek co říkáte? Pokud se chcete také objednat, stačí vyplnit krátký formulář a je to. Peníze uhradíte až na pobočce, takže ani nemusíte platit online. Objednete se zde a dejte vědět kolik kg se vám podařilo zhubnout.

CHCI ZAČÍT TAKÉ HUBNOUT