Jak zhubnout za 4 dny – návod jak to dokážete!

Jak zhubnout za 4 dny – návod jak to dokážete!

0 8030
Jak zhubnout za 4 dny
Jak zhubnout za 4 dny

Je úterý a vás čeká o víkendu významná společenská událost? Je jedno, jestli jde o svatbu, večírek, setkání s rodinou či přáteli. Chcete se prostě líbit, ale při pohledu do zrcadla si říkáte, že to bříško by mohlo být více ploché a zvolené šaty by vám mohly také mnohem lépe padnout. Přinášíme tedy návod, jak za 4 dny vypadat štíhlejší.

Nehubněte, ale opticky zeštíhlete

Celé kouzlo je v tom, že si vezmete oblečení, které vám bude skutečně slušet. Zahoďte šaty, které vám dříve sice nádherně seděly, ale nyní se v nich necítíte, protože poukazují na jednotlivé nedostatky vašeho současného těla. Znovu se tedy ponořte do skříně, třeba najdete kousek, který bude vaší postavě mnohem lépe lichotit. A pokud ne, vyčleňte si nějaké finance a vyrazte do obchodu. Nemusí to být nic drahého, i v laciném kousku s vhodnými doplňky můžete nadělat hodně parády.

Nezapomeňte na stahovací prádlo

Pokud potřebujete zakrýt tukové polštářky v oblasti břicha, hýždí a stehen, vsaďte na dobře padnoucí stahovací prádlo. Dnes už můžete vybírat z mnoha barev i provedení. Existují stahovací košilky, minišaty, kalhotky s nízkým i vysokým pasem, s nohavičkami až ke kolenům nebo bez nich.

Zázračné punčochy

Svůj outfit můžete také vylepšit speciálními punčochami, které vaše nohy opticky zeštíhlí. Máte-li silnější nohy, vybírejte spíše tmavší barvy a vyhněte se odleskům. Celkově pak záleží na sladění s vašimi šaty. Někdy si můžete i ty lesklé, světlé nebo jinak výrazné punčochové kalhoty dovolit, protože to v celkovém outfitu bude vypadat opravdu dobře.

Šaty lichotící postavě

Každá jsme jiná, jedinečná. To, co sluší naší přítelkyni, vůbec nemusí slušet nám. Proto se na sebe kriticky podívejte do zrcadla a zhodnoťte, jestli vám vybraný kousek oblečení skutečně sluší. Snažte se podtrhnout přednosti a skrýt nedostatky. Vyzkoušejte šaty střižené do A, vyhněte se příliš obtaženým kouskům. Na širší část těla použijte tlumenější barvy a na tu štíhlejší zase vzory a barvy výraznější. Někdy postačí šaty o trochu zkrátit a hned v nich budou vaše nohy vypadat štíhlejší.

Obuv a doplňky jsou zárukou úspěchu

Pokud jste silnější, můžete zvolit nenápadné oblečení a výrazné doplňky. Dobře padnoucí obuv na podpatku také postavě zpravidla výrazně zalichotí.

A jak tedy zhubnout za 4 dny? Důkladnou přípravou!

Úterý – Den č. 1

Začněte více pít, nejlépe čistou vodu. Vyhýbejte se tučným a smaženým jídlům, ale také sladkému a slanému. Nakupte si pořádnou zásobu zeleniny i ovoce. Začněte promýšlet, co si vezmete v Den D na sebe, případně obejděte pár obchodů, ať nejste na poslední chvíli ve stresu. Běžte na procházku. Cestou se můžete ideálně zastavit u výživového poradce ve vašem městě, který vám poradí jak zhubnout zdravou cestou a hlavně bez jojo efektu. Konzultaci si objednejte online zde.

Středa – Den č. 2

Stále hodně pijte, ráno a dopoledne si dopřávejte ovoce, bílkoviny, sacharidy, odpoledne už sacharidy omezte a vsaďte na bílkoviny se zeleninou.

Čtvrtek – Den č. 3

Pitný režim je stále základ. Zkuste si jít také po probuzení lehce zaběhat. Poté tělo odměňte bohatou snídaní složenou z bílého jogurtu, ovesných vloček a čerstvého ovoce. Chcete-li hřešit, dejte si lívanečky z ovesných vloček s bílým jogurtem a jahodami, malinami nebo borůvkami. Jezte alespoň 5x denně, ale v menších porcích. Chipsy, pizza, slané tyčinky i nejrůznější sladkosti jsou pro vás tabu. Večer už si dopřávejte spíše zeleninu.

Pátek – Den č. 4

Princip je stále stejný – hodně pijte, sacharidy zařaďte dopoledne. K večeři už si rozhodně nic ze sacharidů nedávejte. Bude stačit zeleninový salát s grilovaným plátkem masa nebo se sýrem. Zeleninu jezte také v průběhu celého dne.

Sobota – Den D

Nezapomeňte se vydatně nasnídat. Dejte si třeba vařené vajíčko, celozrnný žitný chléb a misku zeleninového salátu. Nezapomínejte hodně pít a jíst pravidelně, ovšem jídla budou vždy v menších porcích. Vyhněte se přejídání, to by se okamžitě objevilo na vypouklém bříšku. Jezte ale zároveň tak, aby se neobjevil pocit hladu. Čeká-li vás večírek či jiná akce, kde se dá předpokládat větší konzumace alkoholu, vyberte si suché bílé víno, které budete prokládat obyčejnou vodou. Jezte i pijte do polosyta.

Zhubnout za 4 dny se vám nejspíš nepodaří

Z předchozích řádků vyplývá, že zhubnout několik kg se vám za 4 dny nejspíš nepodaří. Je to však dostatečná doba na to, aby vaše postava, navíc v optimálním outfitu, vypadala mnohem lépe, ba přímo perfektně. Pokud to myslíte s hubnutím vážně doporučujeme navštívit specialisty na hubnutí.