Jak zhubnout za 4 dny – návod jak to dokážete!

Jak zhubnout za 4 dny – návod jak to dokážete!

0 7943
Jak zhubnout za 4 dny
Jak zhubnout za 4 dny

Je úterý a vás čeká o víkendu významná společenská událost? Je jedno, jestli jde o svatbu, večírek, setkání s rodinou či přáteli. Chcete se prostě líbit, ale při pohledu do zrcadla si říkáte, že to bříško by mohlo být více ploché a zvolené šaty by vám mohly také mnohem lépe padnout. Přinášíme tedy návod, jak za 4 dny vypadat štíhlejší.

Nehubněte, ale opticky zeštíhlete

Celé kouzlo je v tom, že si vezmete oblečení, které vám bude skutečně slušet. Zahoďte šaty, které vám dříve sice nádherně seděly, ale nyní se v nich necítíte, protože poukazují na jednotlivé nedostatky vašeho současného těla. Znovu se tedy ponořte do skříně, třeba najdete kousek, který bude vaší postavě mnohem lépe lichotit. A pokud ne, vyčleňte si nějaké finance a vyrazte do obchodu. Nemusí to být nic drahého, i v laciném kousku s vhodnými doplňky můžete nadělat hodně parády.

Nezapomeňte na stahovací prádlo

Pokud potřebujete zakrýt tukové polštářky v oblasti břicha, hýždí a stehen, vsaďte na dobře padnoucí stahovací prádlo. Dnes už můžete vybírat z mnoha barev i provedení. Existují stahovací košilky, minišaty, kalhotky s nízkým i vysokým pasem, s nohavičkami až ke kolenům nebo bez nich.

Zázračné punčochy

Svůj outfit můžete také vylepšit speciálními punčochami, které vaše nohy opticky zeštíhlí. Máte-li silnější nohy, vybírejte spíše tmavší barvy a vyhněte se odleskům. Celkově pak záleží na sladění s vašimi šaty. Někdy si můžete i ty lesklé, světlé nebo jinak výrazné punčochové kalhoty dovolit, protože to v celkovém outfitu bude vypadat opravdu dobře.

Šaty lichotící postavě

Každá jsme jiná, jedinečná. To, co sluší naší přítelkyni, vůbec nemusí slušet nám. Proto se na sebe kriticky podívejte do zrcadla a zhodnoťte, jestli vám vybraný kousek oblečení skutečně sluší. Snažte se podtrhnout přednosti a skrýt nedostatky. Vyzkoušejte šaty střižené do A, vyhněte se příliš obtaženým kouskům. Na širší část těla použijte tlumenější barvy a na tu štíhlejší zase vzory a barvy výraznější. Někdy postačí šaty o trochu zkrátit a hned v nich budou vaše nohy vypadat štíhlejší.

Obuv a doplňky jsou zárukou úspěchu

Pokud jste silnější, můžete zvolit nenápadné oblečení a výrazné doplňky. Dobře padnoucí obuv na podpatku také postavě zpravidla výrazně zalichotí.

A jak tedy zhubnout za 4 dny? Důkladnou přípravou!

Úterý – Den č. 1

Začněte více pít, nejlépe čistou vodu. Vyhýbejte se tučným a smaženým jídlům, ale také sladkému a slanému. Nakupte si pořádnou zásobu zeleniny i ovoce. Začněte promýšlet, co si vezmete v Den D na sebe, případně obejděte pár obchodů, ať nejste na poslední chvíli ve stresu. Běžte na procházku. Cestou se můžete ideálně zastavit u výživového poradce ve vašem městě, který vám poradí jak zhubnout zdravou cestou a hlavně bez jojo efektu. Konzultaci si objednejte online zde.

Středa – Den č. 2

Stále hodně pijte, ráno a dopoledne si dopřávejte ovoce, bílkoviny, sacharidy, odpoledne už sacharidy omezte a vsaďte na bílkoviny se zeleninou.

Čtvrtek – Den č. 3

Pitný režim je stále základ. Zkuste si jít také po probuzení lehce zaběhat. Poté tělo odměňte bohatou snídaní složenou z bílého jogurtu, ovesných vloček a čerstvého ovoce. Chcete-li hřešit, dejte si lívanečky z ovesných vloček s bílým jogurtem a jahodami, malinami nebo borůvkami. Jezte alespoň 5x denně, ale v menších porcích. Chipsy, pizza, slané tyčinky i nejrůznější sladkosti jsou pro vás tabu. Večer už si dopřávejte spíše zeleninu.

Pátek – Den č. 4

Princip je stále stejný – hodně pijte, sacharidy zařaďte dopoledne. K večeři už si rozhodně nic ze sacharidů nedávejte. Bude stačit zeleninový salát s grilovaným plátkem masa nebo se sýrem. Zeleninu jezte také v průběhu celého dne.

Sobota – Den D

Nezapomeňte se vydatně nasnídat. Dejte si třeba vařené vajíčko, celozrnný žitný chléb a misku zeleninového salátu. Nezapomínejte hodně pít a jíst pravidelně, ovšem jídla budou vždy v menších porcích. Vyhněte se přejídání, to by se okamžitě objevilo na vypouklém bříšku. Jezte ale zároveň tak, aby se neobjevil pocit hladu. Čeká-li vás večírek či jiná akce, kde se dá předpokládat větší konzumace alkoholu, vyberte si suché bílé víno, které budete prokládat obyčejnou vodou. Jezte i pijte do polosyta.

Zhubnout za 4 dny se vám nejspíš nepodaří

Z předchozích řádků vyplývá, že zhubnout několik kg se vám za 4 dny nejspíš nepodaří. Je to však dostatečná doba na to, aby vaše postava, navíc v optimálním outfitu, vypadala mnohem lépe, ba přímo perfektně. Pokud to myslíte s hubnutím vážně doporučujeme navštívit specialisty na hubnutí.Zkoušeli jste už všechno možné, ale stále nehubnete?

Tenhle pocit zná snad bohužel každý, kdo se snaží zhubnout. Vyzkoušíte "zaručené" recepty na hubnutí a žádný hubnoucí zázrak se bohužel nekoná, nebo hůře - zhubnete a poté se dostaví jojo-efekt a vy přiberete zpátky ještě více tuku než jste shodili. Naštěstí pro mě i pro všechny kdo tento článek čtou, jsem na internetu objevila výživové poradenství, které má pobočky po celé ČR a kde mi pomohli s trvalým a zdravým hubnutím.

Na první konzultaci, která stojí jenom 200 Kč (cena jednoho oběda v restauraci), jsem podstoupila odbornou diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístoji - z vyšetření zjistí množství tuku v těle, množství beztukové hmoty (svaly a kosti), množství tělesné vody, metabolický věk (na kolik se vaše tělo cítí), viscerální tuk (zásadní rizikový faktor řady nemocí, jako je cukrovka, vysoký tlak atd.), denní spotřebu kalorií, stav kostry (kvůli riziku osteoporózy) a kolik je možné snížit tělesný tuk.

Sama jsem byla z výsledků dost překvapená. Dále se mi 60 minut věnovala výživová poradkyně, která mi vysvětlila a konkrétně ukázala, kde dělám největší chyby při mém hubnutí. Upravila mi můj současný jídelníček, kde našla spoustu chyb. A nakonec jsem si odnesla domů ještě vzorový jídelníček pro trvalé hubnutí, který jsem dostala spolu s výsledky odborné diagnostiky zdarma.

Musím uznat, že to se těch 200 kč opravdu stálo, zatím uběhlo od návštěvy 21 dní a já zhubla nenásilnou cestou zhruba 5 kilogramů. Myslím že to je skvělý výsledek co říkáte? Pokud se chcete také objednat, stačí vyplnit krátký formulář a je to. Peníze uhradíte až na pobočce, takže ani nemusíte platit online. Objednete se zde a dejte vědět kolik kg se vám podařilo zhubnout.

CHCI ZAČÍT TAKÉ HUBNOUT