Jak zhubla finalistka Superstar Veronika Stýblová

Jak zhubla finalistka Superstar Veronika Stýblová

0 2798
Jak zhubla finalistka Superstar Veronika Stýblová
Jak zhubla finalistka Superstar Veronika Stýblová

Pamatujete na finalistku Superstar Veroniku Stýblovou? Této soutěže se Veronika účastnila v roce 2012 a nakonec skončila až v 8. finále. Ačkoli se dlouho jevila jako absolutní favoritka Superstar, nakonec zůstala na 5. místě.

Nyní se znovu dostává do popředí zájmu, avšak ne ani tak kvůli své profesní dráze, ale spíše pro vlastní zevnějšek. Veronika Stýblová totiž nečekaně hodně zhubla! Kolik kg a jak to dokázala? Na to se podíváme v následujících řádcích.

Mínus dvacet

Veronika se rozhodla rázně skoncovat se svou nadváhou. Rozhodla se definitivně zbavit nadbytečných kilogramů a nevzhledných tukových polštářů. A nenechala nic náhodě. Zašla se poradit s odborníky a výsledkem byl váhový úbytek 20 kg. Svým osobním vítězstvím se pochlubila i na sociální síti.

Jak to dokázala?

Veronice sestavili odborníci speciální jídelní plán na základě její krevní skupiny a podle dalších důležitých aspektů. Takový jídelníček šitý na míru se vždycky vyplatí. Každý jsme jedinečný a každý potřebujeme něco jiného. To, co pomohlo zhubnout naší sousedce, kamarádce, manželce nebo našemu příteli, nám totiž zrovna vůbec pomoci nemusí! Toto je potřeba si uvědomit vždy předtím, než s hubnutím začnete. Neexistuje jedna osvědčená dieta, která je aplikovatelná na všechny. Důležité je ke každému přistoupit individuálně a jeho problém také individuálně začít řešit. Takové zkušenosti se tedy dostalo i Veronice Stýblové.

Dle vlastních slov zhubla Veronika daných 20 kg za 1 rok podle individuálního jídelníčku založeného na dietě podle krevní skupiny. I nadále se snaží výslednou váhu udržet, stále chodí do fitness centra, aby měla zpevněné tělo. Sama ví, že samotné hubnutí nestačí. Ačkoli zhubnete spoustu kilogramů, neznamená to, že hned získáte tělo modelky/modela. Naopak, svou snahu musíte ještě doplnit cvičením a celkově aktivním životním stylem. Posilovna je na toto přímo stavěná. Zpevníte a vyrýsujete tělo, které donedávna vypadalo zcela jinak. Povislá kůže tak postupně zmizí a z vás se ta modelka/ten model skutečně může stát.

Veronika dodává, že mnohdy musela čelit narážkám příbuzných, kteří nechápali, že si na grilování nedá nic jiného než vařené kuřecí maso. Měla přesně daný jídelníček – seznam potravin, který musela dodržovat. Nebyly jí třeba vůbec doporučeny ryby, které si před dietou tak často a ráda dopřávala. Naopak měla jíst např. panenku nebo krůtí maso. Doporučeno jí bylo i maso pštrosí.

Z ovoce pak měla doporučeno konzumovat hrušky, jablka, ale také třeba exotické ovoce typu papája a další. Naopak neměla vůbec jíst jahody, meloun nebo švestky.

Důležité bylo jíst pravidelně. Každý den proto chodila nakupovat, jídlo si pečlivě vybírala a také poctivě vážila. Přiznává, že jí taková dieta poměrně lezla do peněz a že jeden čas de facto vydělávala jen na to svoje jídlo.

Avšak jak vidíme, snaha se vyplatila a Veronika teď vypadá tak, jak vypadá. Pocit z vlastního těla, ke kterému jsme se dopracovali zcela sami, vlastní pílí a pravidelným cvičením je vždy k nezaplacení!

Pokud se i vy rozhodujete, že s hubnutím začnete, jděte na to! A třeba i s pomocí odborníků. Zvlášť, pokud chcete zhubnout více kilogramů, není dobré se svým jídelníčkem sám experimentovat. Obrátíte-li se na výživového poradce, získáte mnoho cenných rad, zkušeností, ale také konkrétní tipy, které budou šité vám na míru. Někdo si myslí, že přesně ví, jak by měl hubnout. Jenže to bývá kámen úrazu. Ví, jak nejrychleji zhubne a rozhodne se pro to, avšak už pak není schopen své předsevzetí dodržet. A nebo si myslí, že ví, co je pro něho nejlepší, ale nakonec drží dietu naprosto nevhodnou pro jeho tělo i mysl. Dostavuje se pocit selhání a vlastního neúspěchu a další kila na sebe nenechají dlouho čekat. Chcete-li tomuto předejít, buďte jako Veronika, obraťte se na odborníky.Zkoušeli jste už všechno možné, ale stále nehubnete?

Tenhle pocit zná snad bohužel každý, kdo se snaží zhubnout. Vyzkoušíte "zaručené" recepty na hubnutí a žádný hubnoucí zázrak se bohužel nekoná, nebo hůře - zhubnete a poté se dostaví jojo-efekt a vy přiberete zpátky ještě více tuku než jste shodili. Naštěstí pro mě i pro všechny kdo tento článek čtou, jsem na internetu objevila výživové poradenství, které má pobočky po celé ČR a kde mi pomohli s trvalým a zdravým hubnutím.

Na první konzultaci, která stojí jenom 200 Kč (cena jednoho oběda v restauraci), jsem podstoupila odbornou diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístoji - z vyšetření zjistí množství tuku v těle, množství beztukové hmoty (svaly a kosti), množství tělesné vody, metabolický věk (na kolik se vaše tělo cítí), viscerální tuk (zásadní rizikový faktor řady nemocí, jako je cukrovka, vysoký tlak atd.), denní spotřebu kalorií, stav kostry (kvůli riziku osteoporózy) a kolik je možné snížit tělesný tuk.

Sama jsem byla z výsledků dost překvapená. Dále se mi 60 minut věnovala výživová poradkyně, která mi vysvětlila a konkrétně ukázala, kde dělám největší chyby při mém hubnutí. Upravila mi můj současný jídelníček, kde našla spoustu chyb. A nakonec jsem si odnesla domů ještě vzorový jídelníček pro trvalé hubnutí, který jsem dostala spolu s výsledky odborné diagnostiky zdarma.

Musím uznat, že to se těch 200 kč opravdu stálo, zatím uběhlo od návštěvy 21 dní a já zhubla nenásilnou cestou zhruba 5 kilogramů. Myslím že to je skvělý výsledek co říkáte? Pokud se chcete také objednat, stačí vyplnit krátký formulář a je to. Peníze uhradíte až na pobočce, takže ani nemusíte platit online. Objednete se zde a dejte vědět kolik kg se vám podařilo zhubnout.

CHCI ZAČÍT TAKÉ HUBNOUT