Chcete vědět, jak hubne Bára Basiková?

Chcete vědět, jak hubne Bára Basiková?

0 4129
Chcete vědět, jak hubne Bára Basiková?
Chcete vědět, jak hubne Bára Basiková?

Báru Basikovou, jednu z předních zpěvaček v České republice, jistě není třeba nijak zvlášť představovat. Stále se těší velkému zájmu, avšak nejen po stránce umělecké, ale také osobní. O Báře Basikové se toho v bulváru dočtete mnohé, mimo jiné i o tom, jak se z boubelky opět stala štíhlá dáma. Jak Bára své nové postavy dosáhla?

Jarní a nová Bára Basiková

S jarem 2015 se na poli českého showbusinessu objevila také nová a štíhlá Bára Basiková. Zpěvačka bývala poslední měsíce v médiích prezentována jako žena nepříliš upraveného zevnějšku, v rozevlátém účesu a s mnoha kilogramy navíc. O to větší bylo překvapení, když se na jaře znovu ukázala na veřejnosti a vypadala zcela jinak!

15 kilo za rok

Bára Basiková se nechala slyšet, že zhubla 15 kilogramů za rok a že je na sebe náležitě pyšná. Jakpak by ne! Takový váhový úbytek si zajisté zaslouží velké uznání!

Bára mívala s váhou často problémy. Někdy byla štíhlejší, pak zas něco přibrala, následně se zase vracela ke štíhlé postavě. Naposledy přibrala spoustu kilogramů po úrazu nohy. Pak si ale řekla, že už toho bylo dost a že je čas konečně zhubnout.

Bára navíc už 15 let hraje čtrnáctiletou Johanku v muzikálu Johanka z Arku, musí tedy působit dobře a štíhle už kvůli náplni své profese.

Krabičková dieta a cvičení

Jaké je tajemství Bářina hubnutí? Objevila systém pravidelné stravy, vyváženého jídelníčku, krabičkových diet a vrhla se na pravidelné cvičení. Pravidelná strava i pravidelné cvičení je totiž základem každého zdravého životního stylu. Takový režim navíc můžeme přejímat celoročně i celoživotně a nebrat tento způsob života jako dietu. Vždyť diety jsou od toho, aby se porušovaly, ale zdravý životní styl je už způsob života.

Mnoho z nás má problém jíst pravidelně a správně si sestavovat vyvážený jídelníček složený z kvalitních a zdravých surovin. Krabičková dieta tomu může výrazně napomoci. Jednoduše máte pro každé denní jídlo připravenou krabičku. Pěkně dopředu máte vše rozvržené a nestává se, že byste se ocitli v situaci, kdy budete mít na něco chuť, budete mít hlad, ale k jídlu zrovna nic vhodného k dispozici nebude. Někdo si připravuje krabičky sám, jiný si je nechává vozit od specializované firmy. První způsob bývá většinou levnější, navíc vždy víte, co skutečně jíte. Druhý způsob však je mnohem pohodlnější a ušetří vám spoustu času. Je tedy jen na vás, čemu dáte přednost. Někdo raději obětuje nějaké ty peníze navíc, jen aby ušetřil svůj drahocenný čas, jiný zase dá přednost vlastní a domácí přípravě svých pokrmů. Další možností je pak oba způsoby kombinovat.

Dieta nestačí

Kromě diety je však důležitý pravidelný pohyb. Toho má tedy i Bára Basiková dost. Která z nás by se nechtěla stále líbit manželovi, který je o 15 let mladší. Bára má 2 dospělé dcery a 6letého syna, kolem kterého je samozřejmě také vždy dost práce.

Když zhubla, točila se kolem tohoto tématu spousta rozhovorů. Každého zajímalo, jak zhubla, proč zhubla a jestli náhodnou nezhubla příliš. Uvádělo se, že už má 60 kg a že jestli to tak půjde dál, brzy se ztratí úplně. Zlé jazyky se prostě najdou všude. Ona tehdy sama říkala, že se prostě přestala přejídat a začala jíst především ovoce a zeleninu.

Tipy na hubnutí od Báry Basikové

Bára Basiková pak po svém zhubnutí přinesla několik tipů, které by mohly pomoci i ostatním ženám:

  • Jíst lehká jídla a malé porce, několikrát denně
  • Dávat přednost ovoci a zelenině (avšak pozor, nutno dodat také bílkoviny!)
  • Pozor na jojo efekt
  • Vzít v potaz to, že žena po třicítce již nehubne tak snadno jako dvacetiletá
  • Nejdůležitější je kombinace vyváženého dietního jídelníčku a dostatku pohybu

Bára Basiková nyní vypadá skvěle. A takto může vypadat každá žena v jejím věku. Stačí se zaměřit na to, co jíte, a na to, jak (a zda vůbec) se hýbete. Zdravý životní styl je prostě základem všeho a dobrým odrazovým můstkem k vaší vysněné váze.

A navíc – nezapomeňte, že není důležité, jak hubne Bára Basiková, důležité je, jak hubnete Vy!